حالت شب
Korg Pa1000
شرکت KORG موفق ترین شرکت در تولید کیبوردهای ارنجر در جهان و مورد استفاده بیشماری از موزیسین های حرفه ای در تمام کشورهای جهان می باشد.
کیبورد های ارنجر کورگ، نوازندگان و مخاطبان خود را در همه جا با ترکیبی جادویی از صدای بی نظیر و ویژگی های خود هیجان زده می کند.
شرکت کورگ با ترکیب تجربیات عالی خود با تکنولوژی های قدرتمند و ایده های موزیسین هایی از تمامی کشورهای جهان یک استاندارد جدید برای ارنجرها ارائه داده است. که نتیجه آن یک جعبه ی جادویی با طراحی کاربرپسند است:
 و آن KORG Pa1000 می باشد.
 
کلاویه ها
صفحه کلیدی با 61 کلاویه که بصورت نیمه سنگین ارائه شده تا احساس راحتی را به کاربر خود بدهد و طراحی آن مناسب برای نوازندگانی در تمام سطوح میباشد.
باریک، قدرتمند و استفاده ی آسان
pa1000 بصورت باریک و بر اصول کاملا حرفه ای طراحی شده است.
صفحه ی نمایش آن به صورت بزرگ و واضح همراه با یک رابط کاربری جدیدً طراحی شده تا حتی در محیط های با نورپردازی های متفاوت به راحتی قابل خواندن و استفاده باشد.
کیفیت صدا در بهترین حالت
Pa1000 متکی به موتور صوتی پیشرفته ای می باشد و دارای 1750 صدای آماده برای پخش است.
این کیبورد دارای 600 مگابایت حافظه می باشد تا به راحتی بتوانید صداهای خود را به آن اضافه کنید. شما می توانید فایل هایی با فرمت KORG، WAVو AIFF را Import کنید و همچنین خروجی wav یا AIFF بگیرید.
ریتم
pa1000 دارای 430 ریتم بصورت پیشفرض و همچنین دارای 1152 مکان برای اضافه کردن و قرار دادن ریتم های کاربر می باشد.
KAOSS FX
کنترل اجرا با KAOSS FX به قدری خلاقانه است که تا به حال تجربه نکرده اید. این کنترل خلاقانه از یک تغییر کوچک بین واریاسیون ها و انواع درام کیت ها ، میکس صداهای اکومپانیمان و تغییر ریتم در حال اجرا به صورت زنده گرفته تا اجرای جدی ترین افکت های note-crunching و tape delay و آرپژ ها را شامل می شود. می توانید ‘liquid mixing’ را به هر استایل یا آهنگ میدی اضافه کنید و از امکانات و ویژگی های آهنگسازی با کامپیوتر بهره ببرید. مرزهای موسیقی پیش ساخته را در هم بشکنید! 
حرفه ای Pa4X
از SAS-20 تا سری های i ، is و ix تا سری محصولات تحسین شده ی pa ، کیبوردها و arranger های کرگ ، مورد استفاده ی موزیسین های حرفه ای در سرتاسر دنیا قرار می گیرد . Pa4x این سابقه ی ارزشمند را با تکنولوژی جدید و ایده و نظرات اهالی موسیقی در سراسر دنیا آمیخته است. نتیجه ی این هم آمیزی ، محصولی است که صدایی بی نظیر در کیفیت را با طراحی بسیار ساده و کاربری آسان در اختیار اهالی موسیقی قرار می دهد.
پایان مقاله
 
 لینک منبع 
نظرات (0)
ثبت دیدگاه
تصویر امنیتی لطفا کد را داخل کادر وارد نمایید

مقالات دیگر