حالت شب

دوره ی آنلاین آموزش آکورد روی ارگ (کیبورد)


دوره ی آنلاین آموزش آکورد روی ارگ (کیبورد)

دوره  آنلاین آموزش آکوردگیری روی ارگ کیبورد

آموزش آکوردگیری آنلاین روی ارگ ( کیبورد )


آموزش یکی از اصولی‌ترین و مهم‌ترین قسمت‌های موسیقی، یعنی آکوردها، می‌تواند با دسترسی آسان به دوره ی آنلاین آموزش آکوردگیری روی ارگ (کیبورد) به صورت کامل و جامع انجام شود. این دوره‌ی آموزشی توانایی نواختن آکوردها را از صفر تا مرحله‌ای مسلط به شما می‌آموزد.

 

دوره‌ی آموزشی یادگیری آکوردها در محیط آنلاین

این دوره‌ی آنلاین به صورتی کاملاً جامع و دقیق طراحی شده است تا به شما کمک کند از مباحث پایه و اصولی آکوردها شروع کنید و به مرحله‌ای برسید که قادر به نواختن آکوردها با اطمینان و تسلط کامل خواهید بود. این دوره در مدت زمانی 4 تا 5 جلسه برگزار می‌شود، و برای هماهنگی زمان کلاس‌ها با استاد و هنرجو، تنظیم می‌شود. تا از نظر هماهنگی، به هر دو طرف راحتی لازم فراهم شود.

پیشنهاد مکمل: پکیج آموزش آکوردگیری روی ارگ (کیبورد)

برای تکمیل بهتر فرآیند یادگیری، ما به شما پکیج آموزش آکوردگیری را توصیه می‌کنیم. این پکیج شامل فیلم‌های آموزشی مختلفی است که در 16 قسمت بصورت کلیپ‌های جامع و دقیق تهیه شده‌اند. این فیلم‌ها همراه با تمرین‌ها و نمونه‌های کاربردی می‌باشند و به شما کمک می‌کنند تا به صورت مستقل در خانه نیز تمرین کنید و در کلاس‌ها به رفع اشکالات خود بپردازید.

محتوای دوره‌ی آموزش آکوردگیری آنلاین

این دوره به موارد زیر می‌پردازد:

خدمات پس از دوره آموزش آکورد آنلاین

پس از اتمام دوره، یک آزمون آنلاین برگزار می‌شود تا میزان یادگیری شما ارزیابی شود. در صورت تمایل، گواهی‌نامه‌ی از پایان دوره به شما اعطا می‌شود که نشان از تکمیل این دوره‌ی آموزشی دارد.

هزینه و شروع دوره آموزش آکورد آنلاین

هزینه ی شرکت در این دوره ی آنلاین جامع آموزش آکوردگیری همراه با پکیج کامل آموزش آکوردگیری از صفر، 3 میلیون و 750 هزار تومان می‌باشد. امکان پرداخت شهریه به صورت اقساط نیز مهیاست .با پیش پرداخت 850 هزار تومان

ثبت نام و اطلاعات تماس

برای ثبت نام در این دوره یا کسب اطلاعات بیشتر، لطفاً مشخصات خود را تکمیل نمایید تا تیم ما با شما تماس بگیرد. همچنین، برای مشاهده نمونه‌های مدارک پایان دوره‌ی صادرشده، می‌توانید به بخش مدارک در سایت فارسی نت مراجعه نمایید.

پیش نیاز دوره آموزش آکورد آنلاین

پیش نیاز این دوره آموزش ارگ کیبورد می باشد. ابتدا باید به مفاهیم نوازندگی و کار با ساز تسلط داشته باشید سپس آکوردها را یاد بگیرید. جهت شرکت در کلاس آنلاین آموزش ارگنوازی هم روی لینک ضربه بزنید


برای ثبت نام اینجا را کلیک نمایید
مدارک صادر شده برای این دوره