حالت شب

دوره ی آموزش آنلاین نت های تزئینی


دوره ی آموزش آنلاین نت های تزئینی

دوره آموزش آنلاین نت‌های تزئینی

با سلام به همه دوستان علاقه‌مند به هنر نوازندگی! ما با افتخار دوره‌ی آموزش نت‌های تزئینی آنلاین را به شما تقدیم می‌کنیم.

نت‌های تزئینی و زیباسازی ملودی

نت‌های زینت، جزئی از هنر نوازندگی ماهرانه هستند که به منظور زیباسازی و جلوه‌بخشیدن به نت‌های اصلی و ملودی‌ها به کار می‌روند. در این دوره، شما با یادگیری نت‌های تزئینی مختلف که بسته به نوع ملودی و سبک موسیقی متفاوت هستند، مهارتی جدید به دست می‌آورید.

تکنیک‌ها و تمرین‌ها

برای دستیابی به بهترین نتیجه در اجرای نت‌های زینتی ، شما بهتر است ابتدا بدون زینت، ملودی‌ها و نت‌های اصلی را تمرین کنید تا انگشتانتان با ملودی آشنا شوند. سپس می‌توانید به تدریج نت‌های  زیور تزئینی را یاد بگیرید. اجرای این نت‌ها می‌تواند نوازندگی را دلنشین‌تر و جذاب‌تر کند و به نوعی "نمک" و زیور نوازندگی را افزایش دهد.

سرفصل‌های آموزش نتهای زینت آنلاین

این دوره شامل آموزش موارد زیر است:

 

جلسات و هزینه کلاس آموزش نتهای زینت نوازندگی

کلاس‌ها در 4 جلسه نیم‌ساعته برگزار می‌شود و ساعت و روز تشکیل کلاس‌ها با هماهنگی بین هنرجو و استاد انجام می‌شود تا حضور شما در کلاس به سهولت امکان‌پذیر باشد.

هزینه شرکت در کلاس‌های آموزشی نت‌های تزئینی نوازندگی سه میلیون تومان می‌باشد که می‌توانید این مبلغ را به صورت اقساطی و در طول دوره پرداخت نمایید. برای شروع کلاس‌ها، هزینه پیش‌ثبت نام 900 هزار تومان می‌باشد.

ما منتظر شرکت شما در این دوره آموزشی هستیم تا بهترین دانش و مهارت‌ها را در زمینه نت‌های تزئینی به شما ارائه دهیم.

 


برای ثبت نام اینجا را کلیک نمایید