حالت شب
-->
آموزشگاه موسیقی نوا یکی از بهترین آموزشگاههای موسیقی در استان قم می باشد که دارای دارای مجوز رسمی و درجه یک از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی

آموزشگاه موسیقی نوا در سال 1382 با هدف ترویج آموزش تخصص موسیقی تاسیس شد. این آموزشگاه به لحاظ کیفیت آموزشی دارای مدرک درجه ی یک می باشد و مجوز رسمی از اداره ی کل فرهنگ و ارشاد اسلامی دارد.
این مرکز بصورت تخصصی  آموزش موسیقی کودک  را نیز در دستور کار خود قرار داده است  تا بتواند در همان سنین پایین استعدادهای موسیقایی کودکان مستعد را شناسایی کرده و با استفاده از کادری مجرب و اساتید متخصص و تحصیلکرده ی موسیقی این استعدادها را پرورش داده و شکوفا نماید.
علاوه بر این در زمینه ی مشاوره ی تخصصی انتخاب ساز و خرید آن نیز در خدمت هنرجویان گرامی می باشد.
آموزش موسیقی در تمام مقاطع سنی توسط اساتید مجرب انجام می شود. و در تمام مراحل همراه و پاسخگوی ابهامات هنرجویان عزیز می باشند.
برگزاری کلاس ها به صورت حضوری است  اما در شرایط خاص مانند  شیوع بیماری کرونا؛ مطابق با پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های نهاد های ذی ربط  بعضی از کلاس ها به صورت مجازی ( آنلاین یا آفلاین) بسته به صلاحدید اساتید و در خواست هنرجویان انجام میشود.

هنرجویان گرامی می توانید با شماره گیری کد دستوری رایگان آموزشگاه نوا اطلاعات کامل را مشاهده کنید   #22525*6655*

کلاسهای آموزشی در آموزشگاه موسیقی نوا
1- آموزش انواع ساز
2- صداسازی و آواز
3-موسیقی کودک
4-سلفز، تئوری موسیقی و آهنگسازی

سازهای آموزشی در این آموزشگاه شامل :
آموزش گیتار،تار،سه تار ، پیانو ، سنتور ، ویولن ، ویولنسل ، ارگ ( کیبورد )، دف ، تنبک ، هارمونیکا ( ساز دهنی ) ، کالیمبا ، کاخن ، دایره ، نی  و ... می باشد.


جهت ثبت نام در آموزشگاه موسیقی نوا اینجا کلیک کنید تا از شرایط ثبت نام مطلع شوید


 

آدرس: قم. ابتدای 45 متری صدوقی، نبش میدان مفتح، پلاک 43

موبایل: 091082124653

تلفن: 02533551286-7