حالت شب

دوره ی آموزش آنلاین هارمونی


دوره ی آموزش آنلاین هارمونی

دوره آموزش هارمونی موسیقی آنلاین

با سلام به دوستانی که علاقه‌مند به فهم عمیق‌تر و پیشرفته‌تر در زمینه هارمونی موسیقی هستند! ما با افتخار دوره‌ی آموزش آنلاین هارمونی را به شما معرفی می‌کنیم.

مبانی هارمونی موسیقی

هارمونی یکی از عوامل اساسی در زیباتر شدن موسیقی و ملودی است. در این دوره، با ترکیب وصل آکوردها و ایجاد تناسب بین آن‌ها آشنا می‌شوید. هارمونی به موسیقی زندگی می‌بخشد و به شما امکان می‌دهد تا اثرهای خود را با تنظیم آکوردها بهبود بخشید.

پیش‌نیازهای دوره آموزش هارمونی موسیقی آنلاین

برای درک بهتر مطالب این دوره، پیشنهاد می‌شود ابتدا آموزش تئوری موسیقی و گام‌ها و آکوردها را مطالعه و تسلط کامل پیدا کنید. این دوره برای هنرجویانی مناسب است که می‌خواهند دانش خود را در زمینه هارمونی ارتقا دهند و بتوانند آهنگ‌های مختلف را با تنظیم آکوردها بهبود ببخشند.

ساختار دوره  آموزش هارمونی آنلاین

این دوره شامل 15 ساعت آموزشی است که با استفاده از نرم‌افزارهای کاربردی انجام می‌شود. کلاس‌های آنلاین هارمونی به صورت خصوصی و با هماهنگی زمانی معین با حضور استاد و هنرجوی مشخص برگزار می‌شوند. همچنین، امکان برگزاری کلاس‌های جبرانی و فوق‌العاده نیز وجود دارد.

محتوای دوره آنلاین هارمونی موسیقی

در این دوره، شما با محتوایی گسترده و کاربردی آشنا می‌شوید که شامل:

هزینه و ثبت نام در کلاس آنلاین هارمونی

هزینه شرکت در این دوره آموزشی دو میلیون و پانصد هزار تومان می‌باشد. شما می‌توانید این مبلغ را به صورت اقساطی پرداخت نمایید. در ابتدا، می‌توانید مبلغ 400 هزار تومان را برای ثبت نام و شروع کلاس‌ها پرداخت کنید، و مابقی مبلغ را طی زمان‌بندی مشخصی پرداخت نمایید.

مزایای شرکت در کلاس هارمونی موسیقی آنلاین

با شرکت در این دوره، تسلط به هارمونی و توانایی تنظیم آکوردها به سبک‌ها و احساسات مختلف را خواهید داشت. این دوره به شما ابزارهای لازم را برای خلق موسیقی‌هایی منحصربه‌فرد و زیبا می‌دهد.

ما بهترین آرزوها را برای یادگیری شما داریم و منتظر حضور شما در دوره آموزشی هارمونی هستیم.

 

 


برای ثبت نام اینجا را کلیک نمایید