حالت شب

دوره ی آنلاین آموزش سریع و قوی کردن انگشتان دست در نوازندگی


دوره ی آنلاین آموزش  سریع و قوی کردن انگشتان دست  در نوازندگی

آموزش سریع و قوی کردن انگشتان دست در نوازندگی: مهارتی که با تمرین به دست می‌آید

به دست آوردن انگشتان قوی و سریع

برای همه‌ی نوازندگان کیبورد و پیانو، توانایی داشتن انگشتان قوی و سریع بر روی کلاویه‌ها اهمیت دارد. متاسفانه بسیاری از نوازندگان حتی پس از سال‌ها تمرین، نتوانسته‌اند این مهارت را به دست آورند. اما شما می‌توانید با راهنمایی‌ها و تکنیک‌های منحصربه‌فرد آکادمی آموزش مجازی موسیقی فارسی نت این مهارت را به‌دست آورده و از توانایی‌های خود بهره‌برده و به نواختگی خوبی دست یابید.

راز انگشتان سریع و چابک: تمرینات و متدهای مخفی

شاید در شبکه‌های اجتماعی ویدئوهایی از نوازندگانی دیده‌اید که انگشتان سریع و چابکی دارند و این سوال برای شما پیش آمده که چگونه به این مهارت رسیده‌اند. جواب این سوال به سادگی در تمرینات و متدهایی نهفته است که اغلب افراد آگاهی ندارند. اساتید آکادمی آموزش مجازی موسیقی فارسی نت ، این تمرینات و متدها را در دوره‌های آموزشی آنلاین خود آموزش می‌دهند تا شما هم به‌راحتی و با بهترین روش‌ها انگشتان خود را سریع و قوی کنید و توانایی‌های خود را بهبود بخشید.

جلسات آموزشی آنلاین:

تعداد جلسات دوره‌های آموزش سریع و قوی کردن انگشتان دست در نوازندگی، به تعداد ۷ جلسه‌ی نیم‌ساعته است. در صورت نیاز، امکان افزایش تعداد و زمان جلسات وجود دارد. این کلاس‌ها به صورت خصوصی برگزار می‌شوند و در زمان مشخص شده، استاد آموزش دهنده با شما تماس خواهد گرفت تا کلاس را برگزار کند. این شیوه‌ی آموزش، به شما امکان می‌دهد که به‌صورت اختصاصی تمرین کنید و پیشرفت خود را از نزدیک دنبال کنید.

فرآیند ثبت‌نام در جلسات آنلاین

برای شرکت در دوره‌ی آموزش آنلاین سریع کردن انگشتان دست در نوازندگی پیانو و ارگ (کیبورد)، می‌توانید ثبت‌نام کنید. پس از ثبت‌نام، زمان و ساعت کلاسها با هماهنگی بین استاد آموزش دهنده و شما تعیین خواهد شد. این روش امکان حضور منظم و منظمی در کلاسها را برای شما و استاد فراهم می‌کند. همچنین، درخواست هنرجویان برای کلاسهای جبرانی نیز با هماهنگی آکادمی امکان‌پذیر است.

پکیج آموزشی مکمل: پکیج سریع و قوی کردن انگشتان دست در نوازندگی

برای دستیابی به بهترین نتیجه از این دوره، پیشنهاد می‌شود که پکیج آموزش سریع و قوی کردن انگشتان دست را هم تهیه کنید. با این پکیج، مهارت‌های نوازندگی خود را به مراتب بیشتر کرده و به تسلط بیشتری دست خواهید یافت.

هزینه و پرداخت:

هزینه‌ی ثبت‌نام در این دوره ی آموزشی 5 میلیون و پانصد هزار تومان می‌باشد. شما می‌توانید این هزینه را به صورت اقساط نیز پرداخت کنید. همچنین، هزینه‌ی پیش ثبت‌نام در این دوره 1میلیون و 500 هزار تومان است.

در اختتام: اگر به دنبال بهبود مهارت‌های نوازندگی و ارتقاء انگشتان خود هستید، دوره‌ی آموزش سریع و قوی کردن انگشتان دست در نوازندگی به شما کمک خواهد کرد. با تمرینات منظم و تکنیک‌هایی که از این دوره آموزشی خواهید گرفت، می‌توانید به نواختگی بهتری دست یابید و لذت بیشتری از نواختن پیانو و ارگ ببرید.


برای ثبت نام اینجا را کلیک نمایید
مدارک صادر شده برای این دوره