حالت شب

مدرک و گواهی پایان دوره موسیقی

اگر شما هم یک نوازنده و علاقمند به موسیقی باشید، احتمال دارد تا حالاچندین بار به مدرک موسیقی و نحوه دریافت آن فکر کرده باشید.
برای یک موزیسین و نوازنده حرفه ای، مدرکی که نشان دهنده ی گذراندن دوره های حرفه ای موسیقی در آکادمی آموزش موسیقی است می تواند ضروری باشد. نه تنها در بهتر کردن رزومه ی کاری موثر است بلکه اجازه می دهد که روی مهارت و سازتان، دانش و تسلط عمیق تری پیدا کنید. چه در آهنگسازی، تدریس، اجرا یا موسیقی درمانی، بالا بردن سطح دانشتان همیشه ایده ی هوشمندانه ای است.
آموزش های آکادمی موسیقی فارسی نت به دو دسته تقسیم می شوند

آموزش آفلاین موسیقی و نوازندگی

آموزش آفلاین به این صورت است که هنرجو پکیج ها و فیلم های آموزشی مربوط به دوره و مهارتی که می خواهد را تهیه می کند . آموزش های آفلاین از قبیل : آموزش ارگ از صفر آموزش آکوردگیری روی ارگ آموزش سریع و قوی کردن انگشتان دست در نوازندگی آموزش اجرای تکنیک زیرصدای خواننده و اجرای فواصل در ملودی- آموزش نوازندگی نتهای تزئینی و زینت در نوازندگی آموزش هارمونی در موسیقی- آموزش آهنگ سازی- آموزش تئوری موسیقی و گام شناسی- آموزش گیتار

آموزش آنلاین موسیقی و نوازندگی

آموزش انلاین آکادمی موسیقی فارسی نت به این صورت است که در بستر شبکه های اجتماعی و ارتباطی هنرجو و استاد بصورت آنلاین و برخط با هم در کلاس حضور می یابند و تدریس انجام شده و کلاس تشکیل می شود.روز و ساعت تشکیل کلاس آنلاین موسیقی با هماهنگی استاد و هنرجو انجام میشود و در صورت در خواست هنرجو و احساس نیاز به کلاس جبرانی و جلسات بیشتر این کار قابل انجام است.

آزمون آنلاین موسیقی و نوازندگی

پس از  گذراندن دوره و کلاس های آموزشی و اعلام آمادگی هنرجو ، آزمون آنلاین از هنرجو گرفته میشود . و در صورت قبولی در آزمون مدرک صادر میشود

در صورت عدم قبولی هنرجو در آزمون . هنرجو می بایست مجددا تمرین کرده و با راهنمایی استاد راهنما و کارشناسان اشکالات و ایرادها و نقاط ضعف خود را برطرف کند. و سپس با هماهنگی آکادمی آموزش موسیقی فارسی نت مجددا در ازمون شرکت کند

زبان مدارک

مدارک ارائه شده توسط سایت فارسی نت دو زبانه هستند. انگلیسی و فارسی و در صورت درخواست هنرجو  مدرک به زبان فارسی و یا مدرک به زبان انگلیسی صادر شود
تنها کسانی می توانند از آکادمی فارسی نت مدرک دریافت کنند که پکیج های آموزش سایت فارسی نت را تهیه کرده و یاد گرفته اند و یا در کلاسهای انلاین فارسی نت شرکت کرده اند.
چنانچه در هیچکدام از دوره های فارسی نت شرکت نکرده و هیچ آموزشی از فارسی نت ندیده اید. و فقط تمایل به دریافت مدرک دارید می بایست حتما توسط کارشناسان راستی آزمایی انجام شده و در آزمون آنلاین شرکت کنید و در صورت قبولی در آزمون مدرک را دریافت کنید.

ارزش مدرک موسیقی

سوالی که ممکن است برای هنرجویان مختلف پیش بیاید که اصلا مدرک موسیقی ارزشی دارد؟
پاسخ این سوال؛ بله است. مدارک موسیقی برای علاقه مندان به هنر موسیقی ارزش بسیار بالایی دارد. همچنین مدرک موسیقی می تواند در آینده برای زمانی که میخواهید تدریس موسیقی و نوازندگی انجام دهید کمک کننده باشد.

با مدرک موسیقی چه کارهایی می توان انجام داد ؟

این سوال جواب قطعی ندارد؛ اما خب پاسخ این سوال بستگی به شرایط دارد.
بیشتر به این بستگی دارد که هدفتان در دنیای موسیقی چیست. می خواهید یک نوازنده معروف باشید، دوست دارید آهنگسازی کنید، یا می خواهید به عنوان یک مدرس در مدارس یا به صورت آنلاین دانش خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.
برای یکسری از بخش های موسیقی، گرفتن مدرک مربوط به آن بخش یک امر ضروری است.
اما در کل می توان گفت :

آیا گرفتن مدرک موسیقی برای من مناسب است؟

همانطور که گفته شد، گرفتن مدرک در برخی از بخش های موسیقی ضروری است؛ اما خب می توان بدون مدرک هم در یک سری از بخش ها مشغول باشید.
ولی داشتن یک مدرک معتبر موسیقی، می تواند یک رزومه کاری مناسب برای علاقمندان باشد.
جهت صدور و دریافت مدرک موسیقی فارسی نت ، هنرجویان ابتدا توسط اساتید آکادمی موسیقی فارسی نت تعیین سطح می شوند و سپس توسط کارشناسان مشاوره ی رایگان شرکت در دوره مخصوص دریافت می کنند. برای مثال در آموزش ارگ ابتدا توسط کارشناسان تعیین سطح شده و سپس آموزش آنلاین ارگ با توجه به نیاز هنرجو برای ایشان تدریس می شود. سپس نقشه راه به هنرجو داده می شود که بعد از آموزش ارگ زدن باید آموزش آکوردگیری را یاد بگیرید و سپس با استفاده از کلاسهای سریع کردن انگشتان دست در نوازندگی پنجه هایش را روی پیانو و ارگ قوی کند. در تمامی مراحل اساتید و کارشناسان پشتیبان آکادمی فارسی نت همراه هنرجویان هستند و پاسخگوی سوالات و ابهامات می باشند
از فاکتور های مهمی که باعث موفقیت شما در  نوازندگی و در نهایت دریافت مدرک موسیقی آکادمی فارسی نت می شود، می توانیم به موارد زیر اشاره کرد.