حالت شب

آموزش آنلاین ارگ مقدماتی


آموزش آنلاین ارگ مقدماتی

کلاس آنلاین آموزش ارگ مقدماتی


هنر و موسیقی دارای جذابیت‌هایی است که هر فردی را به خود جذب می‌کند. اما برای اینکه این هنر را یاد بگیریم نیاز به دسترسی به منابع مناسب و همچنین معلمان کارآزموده داریم. اگرچه این امر برای همگان آسان نیست.

بهترین روش یادگیری ارگ

کلاس مجازی آنلاین آموزش ارگ مقدماتی به عنوان یک انتخاب موثر و خوب برای یادگیری ارگ مطرح می‌شود.

انتخاب مناسب برای هنرجویانی که به دنبال آموزش ارگ آنلاین هستند

از آنجایی که همه افراد امکان دسترسی به کلاس‌های موسیقی یا حتی استفاده از خدمات یک معلم موسیقی را ندارند، یا از لحاظ مالی قادر به پرداخت هزینه‌های سنگین کلاس‌های موسیقی نمی‌باشند، کلاس مجازی آنلاین آموزش ارگ مقدماتی به عنوان یک راه حل موثر پدید آمده است. دوره آموزشی ارگ آنلاین به صورت آکادمیک طراحی شده است و به تدریس هنرجوان توسط اساتید مجرب می‌پردازد.

بخش‌های مختلف دوره آموزش آنلاین ارگ

دوره آموزش ارگ شامل سه سطح مختلف است، هر سطح دارای محتوای کاملی است که هنرجوان را از مباحث مقدماتی تا مفاهیم پیشرفته هدایت می‌کند. این سطوح به شرح زیر می‌باشند:

بخش اول: آشنایی با ارگ و مفاهیم پایه‌ای

در این بخش اصولی از ارگ و نت‌های موسیقی به لاتین و فارسی به شما آموزش داده می‌شود. علاوه بر این، با انواع ریتم‌ها و علائم تغییردهنده آشنا می‌شوید. تمرینات عملی جهت قوی کردن انگشتان و انگشت‌گذاری نیز در این بخش به شما ارائه می‌شود.

بخش دوم: آموزش آکوردها

 آکوردها بخش مهمی از ترکیبات موسیقی هستند و در این بخش به آموزش آکوردهای ماژور و مینور می‌پردازیم. این مفاهیم اساسی به شما کمک می‌کنند تا قادر به نواختن آهنگ‌ها با احساسات مختلف باشید.

بخش سوم: آموزش نوازندگی آهنگ با ارگ

در این بخش از جلسات آنلاین  با استفاده از مطالب یادگرفته شده در دوره، شما قادر به نواختن 5 آهنگ با ارگ کیبورد  از مبتدی تا پیشرفته خواهید بود. این آهنگ‌ها شامل:

 

جلسات آموزشی و امکانات دوره آموزش نوازندگی آهنگ با ارگ

 

در کلاس آنلاین ارگ در 12 جلسه آنلاین به شما ارائه می‌شود. برنامه جلسات بر اساس تقویم و ترتیب آموزشی تنظیم می‌شود. همچنین، برای ایجاد راحتی برای شما، کلاس‌ها در بازه زمانی از ساعت 8 صبح تا 12 شب برگزار می‌شوند. از جمله امکانات مهم این دوره می‌توان به محیط آنلاین راحت و کارآمد، تضمین یادگیری مطالب تدریس شده و در صورت عدم یادگیری، باز پرداخت مبلغ ذکر شده در دوره اشاره کرد.

پشتیبانی دوره آموزش ارگ آنلاین ایرانی

در دوره آموزش ارگنوازی آنلاین آهنگ های ایرانی و ملودی های ایرانی آموزش داده میشود.شما در هر جای دیگری از جهان زندگی می‌کنید و تمایل به شرکت در دوره دارید، نگران نباشید. ما امکان تعیین سطح شما را داریم و بر اساس تجربه‌ی قبلی شما در این حوزه، مطالبی را که قبلاً آموزش داده نشده است، به شما ارائه خواهیم داد. و تا پایان دوره پاسخگوی شما خواهیم بود

تقسیط شهریه ی دوره آموزش ارگ

در صورتی که توانایی پرداخت یکجا برای ثبت نام در این دوره را ندارید میتوانید با ما در پیامرسان  ایتا یا پشتیبانی سایت و یا تلفن تماس 09101835008 در ارتباط باشید تا شهریه ی کلاس هایتان را قسط بندی کنیم. مبلغ پیش ثبت نام  یک میلیون تومان و شهریه ی کل این دوره ی آموزشی هفت میلیون و دویست هزار تومان می باشد که می توانید مابقی مبلغ شهریه را  آن را طی 3 قسط  تسویه نمایید.

 

 

سوالات متداول

  1. آیا آموزش ارگ آنلاین برای مبتدی و از صفر می باشد؟

بله. دوره آموزش ارگنوازی آنلاین فارسی نت از صفر مقدماتی و پایه می باشد و برای کسانی که هیچگونه اطلاعات و دانشی از نوازندگی ندارند هم مناسب است.

  1. اگر ساز نداشته باشم امکان شرکت در کلاس ارگ آنلاین را دارم؟

امکان یادگیری کیبوردنوازی آنلاین بدون داشتن ساز کیبورد ارگ مناسب عملا غیر ممکن است. اساتید سایت فارسی نت به هنرجویانی که ساز ندارند مشاوره ی رایگان خرید ساز بر اساس میزان دارایی هنرجو می دهند تا بتوانند در کلاسهای آنلاین ارگ شرکت کنند

  1. بعد از پایان جلسات آنلاین مدرک پایان دوره صادر میشود؟

بله. پس از اتمام کلاسهای آنلاین ارگ کیبورد مدرک پایان دوره به زبان فارسی و انگلیسی برای هنرجویان صادر میشود

 


برای ثبت نام اینجا را کلیک نمایید
مدارک صادر شده برای این دوره