حالت شب

کلاس مجازی آنلاین آموزش ارگ مقدماتی


کلاس مجازی آنلاین  آموزش ارگ مقدماتی

این دوره مناسب هنرجویانی هست که دسترسی به کلاس موسیقی یا معلم موسیقی مناسب ندارند یا نمی توانند هزینه های سنگین کلاس های موسیقی را پرداخت کنند.

بخش آموزش آکادمیک نوازندگی ارگ دوره ای می باشد که طبق تقویم و ترتیب آموزشی به هنرجو تدریس داده می شود و پس از اتمام دوره و ارزیابی، به ایشان مدرک پایان دوره اعلاء می شود.

تمامی مطالبی که در این دوره آموزش داده می شوند طبق یک برنامه ی منظم از پیش تعیین شده توسط استاد به هنرجو انتقال داده می شود.

پس از اتمام دوره، هنرجو باید تمامی مباحث آموزش داده شده را یاد گرفته باشد و استاد از تسلط تمامی مطالب ارائه شده به هنرجو اطمینان حاصل می کند و سپس برای صدور گواهی پایان دوره تأییده را صادر می نماید.

در صورتی که هنرجو پس از اتمام دوره، در برخی از بخش های آموزشی ایراداتی داشت، در یک یا چند جلسه کلاس آنلاین با استاد مورد نظر مشکلات خود را رفع می نماید و مدرک پایان دوره ی خود را دریافت می کند و می تواند در سطوح بالاتر ثبت نام نماید.

در صورتی که شما در جایی غیر از فارسی نت، دوره هایی را گذرانده باشید،در طی یک تماس، تعیین سطح شده و بخش هایی را که قبلا کار نکرده اید آموزش داده می شود. 

دوره آموزش ارگ شامل 3 سطح می باشد که جزئیات آن شامل موارد زیر می باشد:

بخش اول دوره ی آموزش کیبورد(ارگ)

آشنایی با ارگ

نت های موسیقی به لاتین و فارسی

آشنایی با انواع ریتم

علائم تغییر دهنده

تمرینات عملی قوی کردن انگشتان و انگشت گذاری

آشنایی با آکورد مقدماتی

آموزش آهنگ تولدت مبارک

آموزش آهنگ هر بار این درو از ماکان بند

بخش دوم آموزش ارگ

آموزش آکورد 

آکورد های ماژور

آکوردهای مینور

بخش سوم دوره ی آموزش نوازندگی ارگ

این بخش برای استفاده ی مطالب آموزش داده شده به صورت عملی در نوازندگی می باشد و نوازندگی 5 آهنگ را از صفر تا صد را روی ارگ یاد می گیرید.

آموزش نوازندگی آهنگ قرص قمر بهنام بانی

آموزش نوازندگی آهنگ شیطنت از اندی

آموزش نواختن آهنگ گل سنگم

آموزش نواختن آهنگ انار انار

آموزش آهنگ برو دیوونه مارتیک

 

کل این دوره، طی ۱۲ جلسه به صورت آنلاین به شما آموزش داده می شود. پس از ثبت نام در این دوره، با شما تماس می گیریم و کلاس شما هر ساعتی که بین 8 صبح تا 12 شب تمایل داشتید برگزار می گردد.

فارسی نت دارای نماد اعتماد می باشد و ما یادگیری مطالب گفته شده در طول دوره را تضمین می کنیم. در صورتی که مطالب تدریس شده را یاد نگرفتید، مبلغی که پرداخت کرده اید به شما بازگردانده می شود.

تقسیط شهریه ی دوره آموزش ارگ

در صورتی که توانایی پرداخت یکجا برای ثبت نام در این دوره را ندارید میتوانید با ما در واتساپ پشتیبانی سایت ( 09053865443) و تلفن تماس 09101835008 در ارتباط باشید تا شهریه ی کلاس هایتان را قسط بندی کنیم. مبلغ پیش ثبت نام 400 هزار تومان و شهریه ی کل این دوره ی آموزشی دو میلیون و صد هزار تومان می باشد که می توانید مابقی مبلغ شهریه را  آن را طی 3 قسط  تسویه نمایید.

 


برای ثبت نام اینجا را کلیک نمایید
مدارک صادر شده برای این دوره