حالت شب

دوره ی آنلاین آموزش تئوری موسیقی


دوره ی آنلاین آموزش تئوری موسیقی

دوره آموزش تئوری موسیقی آنلاین

دوره ی آموزش تئوری موسیقی: اصول و مبانی هنر موسیقی


تئوری موسیقی به واقع اصول و مبانی بنیادی هنر موسیقی محسوب می‌شود. تمامی هنرجوهایی که در زمینه‌ی موسیقی فعالیت می‌کنند، باید به مفاهیم تئوری موسیقی تسلط داشته باشند. برای یادگیری کامل و آکادمیک موسیقی، طی کردن دوره‌های تئوری موسیقی امری ضروری می‌باشد.

دوره‌ی آموزشی: تئوری موسیقی در محیط آنلاین

این دوره‌ی آموزشی با تدریس تئوری موسیقی در 10 جلسه، به شما امکان می‌دهد تا به صورت کامل با مباحث تئوری موسیقی آشنا شوید. برای یادگیری کامل این دوره، ما به شما پکیج جامع آموزش تئوری موسیقی را توصیه می‌کنیم. این پکیج شامل فیلم‌های آموزشی متنوعی است که به شما کمک می‌کند تا از پایه تا پیشرفته با مباحث تئوری موسیقی آشنا شوید.

کلاس‌های آموزشی آنلاین

کلاس‌های آنلاین تئوری موسیقی به صورت خصوصی برگزار می‌شوند. در زمان‌های مشخص شده، استاد و هنرجو در کلاس حضور داشته و به تدریس و یادگیری می‌پردازند. ساعت و روز کلاس‌ها با هماهنگی با مجموعه ی فارسی نت تعیین می‌شود تا به شما و استاد امکان شرکت راحت در کلاس را فراهم کند.

مباحث دوره

در این دوره‌ی آموزشی به مباحث زیر پرداخته می‌شود:

هزینه و ثبت نام

هزینه شرکت در دوره ی آموزش تئوری موسیقی به مبلغ 7 میلیون و 500 هزار تومان می‌باشد. امکان پرداخت شهریه به صورت اقساط نیز فراهم است. هزینه ی پیش ثبت نام برای شروع کلاس‌ها 2 میلیون و 100 هزار تومان می‌باشد که مابقی مبلغ را می‌توانید در طی برگزاری کلاس‌ها پرداخت نمایید.

 


برای ثبت نام اینجا را کلیک نمایید
مدارک صادر شده برای این دوره