حالت شب

دوره آموزش نوازندگی ارگ پیشرفته2


دوره آموزش نوازندگی ارگ پیشرفته2

آموزش پیشرفته نوازندگی ارگ آنلاین

در دوره‌ی آموزش آنلاین پیشرفته نوازندگی ارگ (کیبورد)، سطح 2 ترم دوم، هنرجویان موسیقی با استفاده از آموزش غیرحضوری و مجازی، مهارت‌های پیشرفته نوازندگی ارگ کیبورد را بهبود خواهند داد.

یادگیری نوازندگی ارگ پیشرفته ترم 2

در آموزش ارگنوازی (کیبوردنوازی) پیشرفته 1 یا همان ترم اول، هنرجویان موسیقی با آشنایی کامل با آکوردهای ماژور و مینور، قادر به نواختن آهنگ‌ها با آکوردهای صحیح و درست خواهند بود. در دوره‌ی آموزش آنلاین ارگنوازی پیشرفته 2 یا سطح2، هنرجویان نیازمند به تقویت پنجه‌ها در هنگام نوازندگی ارگ یا پیانو و همچنین سرعت بخشیدن به انگشتان و دست‌ها در نوازندگی هستندکه ابتدا تمرینهای اصولی و نرمش دست را انجام دهید

آموزش گام به گام ارگنوازی پیشرفته آنلاین

در دوره ی مجازی آموزش نوازندگی ارگ پیشرفته ی 2، در ابتدا تمرکز بر روی تقویت و سرعت‌دهی به انگشتان هنرجو قرار می‌گیرد. سپس، آهنگ‌هایی که به این مهارت‌ها نیاز دارند، به هنرجوان آموزش داده می‌شوند.

پکیج مکمل آموزش نوازندگی ارگ پیشرفته

در این دوره، پکیج آموزشی سریع و قوی کردن انگشتان دست در نوازندگی ارگ و پیانو به هنرجو ارائه می‌شود. هنرجو مطابق با سرفصل‌های استاندارد آموزشی از این پکیج استفاده کرده و در کلاسهای آنلاین اقدام به رفع اشکالات خود می‌نماید.

مشاوره رایگان کارشناسان فارسی نت

کارشناسان آموزشی فارسی نت در طول دوره، همراه هنرجویان خواهند بود. این کارشناسان در مسیر یادگیری هنرجوان راهنمایی‌های لازم را ارائه می‌دهند تا در صورت بروز ابهامات، به بهترین شکل ممکن راهنمایی شوند.

 

کلاس های جبرانی و فوق العاده

در صورتی که هنرجو نیاز به کلاسهای جبرانی یا کلاسهای فوق‌العاده دارد، می‌تواند با هماهنگی آکادمی موسیقی فارسی نت در این کلاسها شرکت کند و پس از موفقیت در آزمون آنلاین، مدرک پایان دوره را دریافت خواهد کرد.

 

 


برای ثبت نام اینجا را کلیک نمایید